Gröna konsulter som utreder, utvecklar och producerar
för ett hållbart liv

Vid älven

Ständigt i rörelse. Från våra fönster ser vi hur den slingrar, åmar, ömsar, rör sig ut mot öppningen. Eller bara ligger där i gasset på en förgylld spegel. Och ovan bevisar måsarna sin frihet. Till skillnad från oss som mest kan drömma oss ut, eller i varje fall får vänta till fem.

 

Post och besök

FISKHAMNSGATAN 10, 5 tr
414 58 Göteborg
031 85 71 00
Fax. 031 14 22 75

Hållplats Chapmans Torg

Org.nr. 716444-4734
Momsreg.nr/VAT-no SE716444473401
Bankgiro 5369-3321
 

Medlemmar

Lina Ahnby 0738 09 21 39
lina.ahnby@melica.se

 

Therese Alfsdotter 0707 29 06 90
therese.alfsdotter@melica.se

Calle Bergil 031 85 71 04, mob 0727 07 31 07
calle.bergil@melica.se

Stefan Bydén  85 71 02, mob  0706 72 20 80
stefan.byden@melica.se

 

Zsófia Ganrot  85 71 06, mob  0708 63 92 53
zsofia.ganrot@melica.se

Thomaz Grahl 85 71 03, mob  0730 42 70 78
thomaz.grahl@melica.se

Einar Hansson 85 71 01, mob 0706 47 85 02
einar.hansson@melica.se

Christer Lundenius 0709 62 05 71
christer.lundenius@melica.se

Anders Martinsson 0701 20 21 62
anders.martinsson@melica.se

Sassi Wemmer 0702 16 72 18
sassi.wemmer@melica.se

Teresia Wengström 0730 26 60 25
teresia.wengstrom@melica.se